Úvod » HVĚZDNÁ ŠKOLA

HVĚZDNÁ ŠKOLA

Toto všechno jsou

EXKLUZÍVNÍ DÁRKOVÉ POHLEDNICE, PŘÁNÍ A GRATULACE,

které můžete s klidem poslat mladším školákům i starším studentům, je tam opravdu všechno - vyberete jedním pokynem! A bude se náramně hodit i rodičům, protože efektivní pomoc s domácími úkoly se může týkat i jich.

Vše živě, názorně, v pohybu a přímo před očima. V komplexu obsahuje: Stovky animací, videí, vizualizací, filmových klipů a pohyblivých schémat. Stovky cvičení a testů (můžete je vytisknout s nápovědou správních řešení i bez nápovědy). Dále desetitisíce perfektně ozvučených výrazů, vazeb, dialogů, obratů a vět. Tisíce rozkreslených panelů s postupným fázováním situací - vhodné i k vlastním úpravám a k tisku. A ještě stovky audiobloků pro velmi populární poslechové sebevzdělání a efektivní opakování - třeba v dopravních prostředcích či za volantem. Desítky doprovodných interaktivních akčních her.

Pracuje na všem, co si jen dokážete představit: na MOBILECH a TABLETECH (na iOS/Apple i na Androidu, a přizpůsobí se automaticky, takže to ani nepoznáte), na NOTEBOOKU, PC a na INTERAKTIVNÍCH TABULÍCH (přehodíte tam na jeden poklik celý gigantický obsah a pak už jen vybíráte, co potřeba), dokonce i na TV s USB Flash nebo připojením k internetu.

BAVÍ, UČÍ, PRACUJE - KDYKOLI, KDEKOLI A NA ČEMKOLI!


Registrováno pro účely prokázání původnosti námětu, obsahu, názvů, provedení, funkcí a řešení u právní kanceláře Havel & Partners.

OWMzYzA