Úvod » DOMÁCÍ UČITEL

DOMÁCÍ UČITEL

Při objednání nad 500 Kč

je poštovné doporučeně s garancí doručení

v této sekci ZDARMA!

Vše živě, názorně, v pohybu a přímo před očima. V komplexu obsahuje: Stovky animací, videí, vizualizací a filmových klipů. Stovky cvičení a testů (můžete je vytisknout s nápovědou správních řešení i bez nápovědy).

Desetitisíce perfektně ozvučených výrazů, vazeb, dialogů, obratů a vět. Tisíce rozkreslených panelů s postupným fázováním situací - vhodné i k vlastním úpravám a k tisku.

Stovky audiobloků pro velmi populární poslechové sebevzdělání a efektivní opakování - třeba v dopravních prostředcích či za volantem. Desítky doprovodných interaktivních akčních her.

Pracuje na všem, co si jen dokážete představit: na MOBILECH a TABLETECH (na iOS/Apple i na Androidu, a přizpůsobí se automaticky, takže to ani nepoznáte), na NOTEBOOKU, PC a na INTERAKTIVNÍCH TABULÍCH (přehodíte tam na jeden poklik celý gigantický obsah a pak už jen vybíráte, co potřeba), dokonce i na TV s USB Flash nebo připojením k internetu.

Baví, učí, pracuje - kdykoli, kdekoli a na čemkoli!


Toto jsou spolehliví, přívětiví a věrní přátelé a rádci, kteří jsou kdykoli na dosah ruky a připraveni pomoci.

Zvládnete za krátké minuty, hodiny a dny, co jiným trvá dlouhé týdny, měsíce a roky.

Zde je ta pravá cesta, jak si rychle a efektivně osvojovat znalosti v dynamickém 3. tisíciletí a v elektronickém věku.

Jsou to gigantické produkty, ale je v nich blesková orientace a okamžitě najdete, co právě potřeba.

Obrovský obsah je nadělen do krátkých a úderných celků, co výtečně baví, udržují pozornost a skvěle se vštípí do paměti.

Žádné školometství. Žádné bezduché biflování. Znalosti natrvalo. Žádné zapomínání!

Registrováno pro účely prokázání původnosti námětu, obsahu, názvů, provedení, funkcí a řešení u právní kanceláře Havel & Partners.

YWQ5ZjUxM