Úvod » DNEŠNÍ ŠKOLA - STÁLÍ ZÁKAZNÍCI

DNEŠNÍ ŠKOLA - STÁLÍ ZÁKAZNÍCI

Zde jsou zvýhodněné ceny pro školy, které již dříve nakoupily naše produkty.

Tyto produkty pracují univerzálně, okamžitě a bezchybně na absolutně všem, co je na školách k dispozici - takže na školních sítích, v distančním vzdělávání, v počítačových učebnách, na interaktivních tabulích, počítačích, noteboocích a televizích, tak také na tabletech a mobilech žáků i vyučujících. Nemůže se stát, že byste naše produkty na něčem nespustili a nevyužili - to garantujeme. Rozšířená realita podává každou látku názorně, živě, v pohybu a tak atraktivním a zážitkovým způsobem, že to až neuvěřitelně zvyšuje zájem studentů a násobí přítažlivost i efektivnost vzdělávacího procesu.

Zhlédněte nejnovější minutová YouTube videa jak použít tyto ŠKOLNÍ KARTY + DOPLŇUJÍCÍ AKTIVIZAČNÍ KOMPLETY ve VIDEO-KONFERENČNÍCH programech a k MOTIVACI STUDENTŮ, a ušetřit mnoho hodin produktivního času ZDE, ZDE a ZDE.


NIC PŘEDEM NEPLATÍTE – PLATÍTE AŽ SE PŘESVĚDČÍTE!

VŠECHNO NA FAKTURU – VŠE S MULTILICENCÍ V CENĚ!

K zakoupeným produktům získáváte rovněž ROZŠÍŘENOU STUDIJNÍ NEKOMERČNÍ LICENCI, která opravňuje použít tyto produkty v rámci vaší školky či školy pro všechny pedagogické a odborné pracovníky a podle dispozic učitelů také pro všechny děti, žáky a studenty a jejich rodiče ke vzdělávacímu uplatnění, a to jak ve školní výuce, tak i v mimoškolním volném čase. Pro tyto účely můžete zhotovovat potřebný počet kopií a to jak tradičními prostředky, jako je tisk a kopírování, tak elektronickými prostředky, jako je e-mail a e-mailová distribuce uživatelům. Tato ROZŠÍŘENÁ LICENCE je ČASOVĚ NEOMEZENÁ, jejím poskytnutím se nijak nezvyšuje uvedená celková konečná cena produktu a školám ani školkám tím nevznikají žádné další závazky. (toto potvrzení bude uvedeno na faktuře).

ZGFiZjEw