Úvod » 12 DÁRKŮ ZDARMA

12 DÁRKŮ ZDARMA

Proč se radovat jen jeden den, když se dá slavit po celý rok?

Pošlete toto kouzelné přání s neuvěřitelnou přidanou hodnotou v podobě velkolepého představení s ohňostrojem zážitků, a hned máte 12 dalších a stejně bohatých dárků k tomu!

K jmeninám, narozenínám, k významnému dni, i jen tak, jako přátelský pozdrav. Nadělte bohatý a zajímavý obsah, co se hodí vždycky a potěší každého. Není důvod složitě vyhlížet příležitost a čekat na ni. Toto je super šance a konejte hned!

Ke každém z těchto přání se přidává bonusová sestava 12 dárků navíc zdarma. Tak vybírejte!


Každého jistě zajímá, co to je ten dárek zdarma, tím spíše 12 dárků zdarma. Nejsou to jen nějaké maličkosti, nedejbože štěky, aby se vyhovělo reklamě, ale ve skutečnosti se nemuselo nadělovat nic? NE! NE! NE! Tak to ani náhodou!

Každý dárek má velmi bohatý a členitý obsah, srovnatelný řekněme se středně velkou knihou/učebnicí nebo taky bohatým DVD, inscenací atp., ovšem s tím rozdílem, že nic není statické a tuhé, všechno je rozpohybováno interakcemi, animacemi, 3D efekty, zvuky, klipy - něco jako bohaté a nekonečné zážitkové představení.

Je to různé podle tématu a povahy věci, ale napevno můžete počítat, že u každé takové prémie, pokud byste ji chtěli projít celou, strávíte mnoho hodin dobré zábavy a rychlých vědomostí. To garantujeme!

Registrováno pro účely prokázání původnosti námětu, obsahu, názvů, provedení, funkcí a řešení u právní kanceláře Havel & Partners.

MjU1NmE